Üyelik Sözleşmesi

ÜYELİK SÖZLEŞMESİ

Taraflar

İşbu Üyelik Sözleşmesi (“Sözleşme”)’nın bir tarafı, (“Site Yönetimi”) ile diğer tarafı, (“Üye”) arasında imzalanmaktadır. Site Yönetimi ve Üye, bu Sözleşme’nin koşullarına uymayı ve ekte yer alan Gizlilik Politikası’nı kabul etmeyi taahhüt ederler.

Konu

Bu Sözleşme, Site Yönetimi tarafından işletilen ikinci el eşya alım satım platformunda üyelik kaydı yapan her gerçek ya da tüzel kişi için geçerlidir.

Üyelik Şartları

a) Üyelik kaydı, Site Yönetimi tarafından onaylandığı takdirde geçerli olacaktır.

b) Üyenin, kaydederken beyan ettiği bilgilerin doğruluğundan kendisi sorumlu olacaktır. Beyan edilen bilgilerin gerçek dışı olduğunun tespit edilmesi halinde, Site Yönetimi üyeliği sona erdirebilir.

c) Üye, başka bir üye hesabını kullanamaz.

d) Üye, Site’yi kullanırken mevzuata uygun hareket etmekle yükümlüdür.

Sözleşmenin Değiştirilmesi

Site Yönetimi, bu Sözleşme’nin koşullarını değiştirme hakkına sahiptir. Değişiklikler Site’de ilan edildikleri andan itibaren geçerli sayılır.

Üyeliğin Sonlandırılması

a) Üye, Site’yi kullanmaktan vazgeçtiğinde ya da üyelik sözleşmesine aykırı davrandığı takdirde Site Yönetimi, Üye’nin üyeliğini sonlandırabilir.

b) Üyeliğin sona ermesi halinde, Üye’nin Site’deki hesabı otomatik olarak silinir ve Üye’nin bu hesaba erişimi engellenir.